Инсталирай
По-бързо от браузъра!

НВЛ-жени сезон 2015-2016

Index НВЛ-жени сезон 2015-2016

Почти всеки сезон броя на отборите заявили участие в НВЛ-жени е различен за сезон 15-16 са 9 отбора! • Девет отбора играят редовен сезон по система всеки-срещу-всеки на разменено гостуване • Следват плейофи с участието на завършилите на първите 8 места от редовния сезон – четвъртфинални, полуфинални и финален • Плейофите се играят до две победи от максимум три мача • Победителят във финалния плейоф става шампион на България; останалите отбори се класират според подреждането си от редовния сезон • За победа с 3-0 или 3-1 гейма се присъждат 3т • За победа с 3-2 гейма се присъжда 2т, загуба с 2-3 гейма се присъждат 1т • За загуба със 0-3 или 1-3 гейма 0т.

4 отношения: ВК Славия, ВК ЦСКА (София), ВК Марица (Пловдив), ВК Левски Волей.